Główna bohaterką jest dziewiętnastoletnia Rosanna Denise. Przeprowadza się ze Stanow Zjednoczonych do Anglii, żeby rozpocząć studia prawnicze, a także odnowić kontakt ze swoją bliźniaczką Lily, z którą nie miała kontaktu przez osiem lat.

Rosie, mimo początkowo negatywnego nastawienia do siostry i jej znajomych, zaczyna zauważać ich dobre strony i się z nimi zaprzyjaźnia. No nie licząc jednej osoby- Zaydena Williamsa, który tak jak ona studiuje prawo. Chłopak jest dosyć arogancki i bezczelny na co wiecznie szczera Rosie nie pozostaje mu dłużna i odpłaca mu się z nawiązką. 

Jednak nie mogą zaprzeczyć tego, że nawiązuje się między nimi więź, która przyciąga ich do siebie nawzajem…

Cudowne rozpoczęcie serii, każdy bohater ma swoje rozwinięcie, co umożliwia wybranie swojego ulubieńca z głównej ekipy. Świetnie rozegrane enemies to lovers rozciągające się na wszystkie części serii. Jednym z ważniejszych wątków jest pogodzenie się sióstr Denise oraz powstająca relacja Rosie z jej nowo poznanym przybranym bratem Alexandrem White’em.

Czytając tę książkę, każdą kłótnię i każde wyzwanie, jakie spotyka bohaterów przeżywacie razem z nimi i to jest właśnie cudowne w “Clone” 

Moja ocena: 5/5

Categorized in: