Książka Marty Łabęckiej opowiada o Holly Wilson mieszkającej w Norwood w Karolinie Północnej, która z dnia na dzień dowiaduje się, że jej chłopak Chadwick Myers wymierzył z broni w swoich najlepszych przyjaciół. Dziewczyna nie wierzy w to zdarzenie opisane przez policję i szuka prawdy lub możliwego motywu popełnienia tak okrutnej zbrodni przez Chada.

Napotyka na swojej drodze osoby planujące powstrzymać jej działania, nowe rodzące się uczucia oraz sekrety skrywane przez jej byłego chłopaka. Musi wykazać się odwagą i siłą żeby stawić czoło lękowi i trudnościom, a także zastanowić się czy jest gotowa na poznanie ciemnej strony życia Chadwicka. 

Tajemnice czyhające na każdym rogu. Czytelnicy razem z Holly będą szukali sprawcy wydarzeń z tamtego okresu i razem z dziewczyną będą przeżywać wzloty i upadki podczas jej śledztwa. Główna bohaterka jest idealnie przedstawiona- widać dużą przemianę po tym co się stało z Chadem i możnaby pomyśleć, że ją to złamie, ale ona walczyła od początku do końca, i nigdy się nie poddała. 

Ocena: 4.5/5

Categorized in: